O firmie

Polerowanie reflektorów samochodowych

Reflektory samochodowe z upływem czasu, pod wpływem warunków atmosferycznych ulegają procesowi utlenienia. Powoduje to ich matowienie i żółknięcie. Podlegają one także rożnego rodzaju drobnym uszkodzeniom mechanicznym. Pominąwszy aspekt estetyczny, ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo zarówno właściciela pojazdu, jak i pozostałych użytkowników drogi. Zniszczone lampy znacznie ograniczają widoczność, szczególnie podczas jazdy we mgle, o zmierzchu i w nocy. Dlatego tak ważne jest dbanie o ich stan. Można samemu próbować przywrócić im ich dawny wygląd: usunąć rysy, przebarwienia i nalot. Rozsądniej jednak powierzyć to profesjonalistom. Zrobią to lepiej i szybciej.

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług. Wśród nich znajduje się także regeneracja lamp samochodowych.

Działamy we Wrocławiu. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty przede wszystkim mieszkańców tego miasta i jego okolic.

Polerowanie maszynowe reflektorów

Posiadamy fachową wiedzę i długoletnie doświadczenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem specjalistycznym i używamy najlepszych, dostępnych na rynku środków czyszczących i konserwujących. Gwarantuje to wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Polerowanie reflektorów jest procesem złożonym i wieloetapowym. Na wstępie, mechanicznie usuwamy zewnętrzną, zniszczoną powłokę lampy. Jej powierzchnia zostaje zmatowiona na mokro, za pomocą papieru ściernego o odpowiednio dobranej gradacji. Polerowanie papierem wodnym wykonywane jest maszynowo i czynność tę powtarza się wielokrotnie.

W dalszej kolejności na powierzchni klosza rozprowadzana jest pasta polerska Meguiars. Wykorzystujemy do tego celu szlifierkę wyposażoną w krążek z gąbką. Proces ten trwa aż do uzyskania idealnie gładkiej powierzchni i połysku.

Dla zapewnienia trwałości efektu, na koniec stosujemy środek nanocząsteczkowy. Zapobiega on utlenianiu powierzchni reflektorów i zabezpiecza je przed działaniem promieni UV.

Koszt polerowania reflektora wynosi 40 zł, a w przypadku zastosowania dodatkowo środka ochronnego – 50 zł.